Renolux Türkiye

Hakkımızda

Renolux Welcome Baby’de!

Renolux İle Kaliteli Ürünleri Keşfedin!

Araç gereç markasının popülerlerinden olan Renolux markası bebek ve çocuklar için araç gereç ürünleri sunmaktadır. Bebek ve çocuklarınız için kullanacağınız araç gereç ürünlerinin kaliteli ve güvenli olması çok önemlidir. 40 yılı aşkın süredir bebek ve çocuklar için araç gereç ürünleri üreten Renolux markası sayesinde bebek ve çocuklarınız güvende olacaktır. Renolux oto koltuğu üreterek bebek ve çocuklarınızın güvenle yolculuk yapmasını sağlar. Güvenliğe önem veren Renolux oto koltuğu , köpük teknolojisinin çocuk oto koltuklarına uygulanmasının patentini almıştır. Renolux araba koltukları için konfor ve güvenlik açısından size en iyisini garanti eden COMFORT etiketidir.

Renolux Olymp I-Size Softness

Olymp oto koltuğu ve Renofix oto koltuğu, çok zorlu otomobil güvenliği dernekleri ADAC (Almanya) ve TCS (İsviçre) tarafından test edilmiş ve “Tatmin Edici”, “3 yıldız” ifadelerini almıştır. Adac Testi çocuklarınızın sağlık ve güvenini en iyi şekilde sağlayabilecek olan özelliklerdendir.

Renolux oto koltuğu 360 derece dönebilme özelliği ile öne çıkmaktadır. Renolux 360 derece dönebilen oto koltuğu sayesinde bebek ve çocuklarınız farklı açılarda oto koltuğunda oturabilir. Bu durum da daha keyifli ve konforlu yolculuk yapmalarını sağlar. Renolux 360 Oto Koltuğu 0-18 Kg bebekler için uygun olacaktır. Farklı yaş gruplarına uygun yaş gruplarını incelemek için mutlaka Welcome Baby web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. Renolux dönebilen oto koltuğu hem bebekleri hem de ebeveynleri memnun edecektir. Renolux car seat birçok özelliği ile öne çıkarak ebeveynlere konfor sunmaktadır. Bu özellikler dahilinde yolculuk yapmak çok keyifli olacak. Renolux 360 özelliği kadar malzeme kalitesi, renkleri ve konforu ile de öne çıkmaktadır.

Renolux Olymp I-Size Softness

Renolux olymp modelleri gibi Renolux gaia model oto koltuklarını da mutlaka incelemenizi öneririz. Farklı modeller ve özellikler sizlere kofnor sunacaktır. Renolux 360 car seat gibi özellikler içeren farklı modeller ile oto koltukları üreten Renolux sayesinde bebek ve çocuklarınıza uygun oto koltuklarını bulmak çok kolay hale gelecektir. Bebek ve çocuklarınızın güvenle yolculuk yapması, bebek oto koltuğu içerisinde kendilerini rahat hissetmeleri, ebeveynlerin konfor yaşaması için özenle ürünler üreten Renolux ürünlerinin detaylarını Welcome Baby web sitemiz ile mutlaka incelemenizi öneririz.

Renolux Türkiye

45 Yılı Aşkın Süredir Oto Koltuklarında Uzman Fransız Marka Renolux

Oto koltuğu satın almadan önce özelliklerini bilmek, türünü bilmek, kurulum yöntemleri hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir. Bebek ve çocukların güvenliği ve rahatlığı için kullanılan oto koltuklarının özelliklerine hakim olmak gerekmektedir. Satışa sunulan oto koltuklarının onayını düzenleyen iki standart bulunmaktadır: bunlar R44/04 ve R129 standartlarıdır.

R44 /04 standardı (2006’dan beri yürürlüktedir) araba koltuğu kategorilerini çocuğun ağırlığına göre tanımlar (5 “Grup”a bölünmüştür).

Oto koltuğunun araca montajı emniyet kemeri veya Isofix sistemi kullanılarak yapılabilir. Tip onaylı araba koltukları, tüm güvenlik bileşenlerinin statik testlerinin yanı sıra esas olarak önden çarpışma testlerine tabi tutulur. Son olarak, standart, çocukların yalnızca en az 9 kg ağırlığında olmaları durumunda öne dönük bir konumda taşınmasına izin verir.

R129 standardı 2013’ten beri kullanılmaktadır. Koltukları boyutlarına göre sınıflandırır. Bu standarta göre hem önden hem de yandan çarpma darbelerinde kapsamlı testler gerektirir. Daha hassas ölçümler elde etmek için daha akıllı “Q” mankenleri kullanılır. Bu standart, çocukları en az 15 aylık olana (ve 76 cm boyuna) kadar öne dönük bir pozisyonda taşıma yasağını genişletir. Koltukların yanlış takılması ve yanlış kullanılması risklerinden mümkün olduğunca kaçınmaya çalışır (bu nedenle, Isofix sistemiyle sabitlenen araba koltukları daha uygundur.

Renolux GAÏA I-Size Softness Oto Koltuğu

Gaïa oto koltuğu , 4 yaşına kadar arkaya dönük olarak kullanılabilen, 40 ila 105 cm arası (doğumdan yaklaşık 4 yaşa kadar) R129 onaylı oto koltuğudur. Yenilikçi derinlik ayarı ile çocuklarınıza 4 yaşına kadar fazla diz mesafesi sağlar. Böylece çocuklarınız oto koltuğu içerisinde rahatça hareket edebilir.

Softness Teknolojisi ile çocuklara konfor ve güvenlik sunan bu yeni nesil oto koltuğu modeli birçok fonksiyonu ile öne çıkar. Gaïa dönen bir araba koltuğudur. Çocuğunuzu size dönük şekilde kolayca yerleştirmek için 90° döner ve araba koltuğunun yönünü değiştirmek için 180° döner. Gaïa 15 aydan itibaren öne dönük olarak kullanılabilir, ancak 105 cm’ye kadar arkaya dönük olarak kullanılması önerilmektedir. Gaïa oto koltuğu kaydırma derinliği ayarı sağladığı için 4 yaşına kadar geriye doğru seyahat etmekte artık sorun olmayacak! Gaïa model oto koltuğu, çıkarılabilir bebek ekleri ve yüksekliği ayarlanabilen baş dayanağı sayesinde ayarlanabilir bir araba koltuğudur ve 3 pozisyonda yatırılabilir. Dahili 5 noktalı emniyet kemeri sayesinde bebek ve çocuklarınıza güvenli yolculuk sunar.

Gaïa oto koltuğu, mükemmel çarpışma testi sonuçları elde etmiştir ve R129 i-size onaylıdır . 105 cm’ye kadar arkaya dönük kullanılabilen bir RF oto koltuğudur. 3 noktalı ISOFIX sistemi ile monte edilir. Güvenli ve hızlı bir kurulum için 2 adet ayarlanabilir konektör ve görsel kontrol göstergeli teleskopik destek ayağı bulunur. Bir araba koltuğu uzmanı ve yenilikçi çözümlerin mucidi olarak Renolux, uzatılmış arkaya dönük kullanımın bu sınırlayıcı kısıtlamasına ergonomik ve rahat bir yanıt sağlamak isteyerek hem konfor hem de güvenlik sağlar.

Renolux Ar-Ge mühendisleri, yeni Gaïa araba koltuğumuz için özel bir özellik geliştirerek arkaya doğru konumda ekstra diz mesafesi için kayar derinlik ayarı sunmuştur. Renolux GAÏA I-Size Oto Koltuğu ürününün daha fazla özelliğini kolayca incelemek ve satın almak için Renolux marka sayfamızı incelemenizi öneririz.

Renolux Olymp I-Size Softness Oto Koltuğu

Renolux OLYMP oto koltuğu, mevcut güvenlik gerekliliklerine uygundur ve R129 i-size onaylıdır. Bebek ve çocuklarınızın yolculuklarına güven, rahatlık ve keyif sunar. Teleskopik raylar üzerindeki Isofix konektörler, koltuğun montajını kolaylaştırır. Konektörlerdeki renkli göstergeler, doğru kurulumun doğrulanmasına olanak tanır.

Oto koltuğu, Isofix konektörlerinin araca takılmasına yardımcı olmak için 2 kılavuzla birlikte gelir. Softness teknoloji ile hazırlanarak üretilen oto koltuğudur. Olası bir araba kazası sırasında enerjiyi emmek ve şiddetli darbeleri hafifletmek için yüksek yoğunluklu poliüretan köpükle kaplanmış, özel olarak tasarlanmış deformasyon özelliklerine sahip yüksek mukavemetli çelik çerçevenin birleşiminden oluşur.

Olymp I-Size Softness oto koltuğundan bulunan ekstra yan korumalar çıkarılabilir: yandan çarpışma durumunda optimum koruma sağlarlar. Koruma kapının yan tarafına yerleştirilmelidir, diğer taraftaki koruma arka koltuktaki diğer yolculara (veya araba koltuklarına) yer kazanmak için çıkarılabilir. Bu eşyaların kaybolmasını önlemek için koltuğun arkasındaki kılıfın içinde saklama cepleri sağlanmıştır.

Olymp I-Size Softness oto koltuğu 76 ila 150 cm arası çocuklar için uygundur. 3 noktalı Isofix sistemi : 2 konektör + üstten bağlama ile bebek ve çocuklarınız oldukça güvende olacaktır. Tek elle 12 konumda yükseklik ayarlı sayesinde en doğru ayarı ve konumu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Tüm Renolux Olymp I-Size Softness Oto Koltuğu özellikleri için sitemizi ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Renolux Renofix Softness Isofix Oto Koltuğu

Renolux Renofix Softness Isofix Oto Koltuğu Softness teknolojisinden yararlanılarak üretilen bir oto koltuğudur. RENOFIX yürürlükteki güvenlik gerekliliklerine uygundur, R44-04 onaylıdır.

Ayarlanabilir Isofix bağlantıları koltuğun montajını kolaylaştırırken bebek ve çocuklarınız için eniyi güvenliği sunar. Konektörlerin üzerindeki renkli göstergeler, kurulumun uygunluğunun doğrulanmasına olanak tanır. Böylece oto koltuğunu kullanmak daha konforlu hale gelir. Her durumda, çocuk arabanın 3 noktalı emniyet kemeri kullanılarak bağlanır. Çocuğun güvenliği için emniyet kemerinin iki bölümünün bükülmediğinden emin olunuz ve kolçakların altından geçiriniz. Yatay kayışın çocuğun üst baldırlarına (mide yerine) doğru şekilde yerleştirilip yerleştirilmediğini kontrol edin.

RENOFIX, yandan çarpışma durumunda en iyi korumayı sağlayan büyük güçlendirilmiş yan korumalara sahiptir. RENOFIX, özel SOFTNESS teknolojisinden yararlanır . RENOLUX tarafından patentlenen bu eşsiz teknoloji, konfor ve güvenliğin en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Yüksek yoğunluklu poliüretan köpük ile kalıplanmış yüksek mukavemetli çelik çerçeve kombinasyonundan oluşur. Köpük, benzersiz bir konfor seviyesini garanti eder ve uzun yolculuklarda uykuyu teşvik eder, bu da çocuğun sağlıklı bir uyanışının garantisidir.

Tamamen konfor ve güvenlik odaklı şekilde hazırlanmış bu ürünler ile bebek ve çocuklarınız için en iyi tercihi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Renolux Renofix Softness Isofix Oto Koltuğu ürününü daha iyi bir şekilde incelemek, satın almak için markamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Renolux Jet Softness Yükseltici Oto Koltuğu

Renolux Jet Softness Yükseltici Oto Koltuğu, mevcut güvenlik gerekliliklerine uygundur ve R44-04 onaylıdır. Bebek ve çocuklarınız için en doğru yükseltici oto koltuğu arayışındaysanız mutlaka Renolux markasını incelemenizi öneririz. Otomobilin standart 3 noktalı emniyet kemeri ile birlikte kullanılır şekilde tasarlanmış olan Renolux Jet Softness Yükseltici Oto Koltuğu konforlu kullanımı sayesinde kolay bir süreç sunar.

Çocuğun güvenliği için emniyet kemerinin iki bölümünün bükülmediğinden emin olunuz ve kolçakların altından geçiriniz. Yatay kayışın çocuğun üst baldırlarına (mide yerine) doğru şekilde yerleştirilip yerleştirilmediğini kontrol edin. JET, özel SOFTNESS teknolojisinden yararlanır. RENOLUX tarafından patentlenen bu eşsiz teknoloji, konfor ve güvenliğin en iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Yüksek yoğunluklu poliüretan köpük ile kalıplanmış yüksek mukavemetli çelik çerçeve kombinasyonundan oluşur. Köpük, benzersiz bir konfor seviyesini garanti eder ve seyahat sırasında çocuğun sağlıklı bir uyanışının garantisi olan uykuyu destekler. Koltuğun metal çerçevesi, bir çarpışma durumunda optimum güvenlik sağlayan benzersiz deformasyon özelliklerine sahiptir.

Özel Softness teknolojisi ile üretilmiş olan bebek ve çocuk oto koltuklarını mutlaka incelemenizi öneririz. Güven ve konforu aynı anda sunan, popüler ve önemli güvenlik testlerinden geçmiş Renolux markasının ürünlerini marka sayfamıza tıklayarak inceleyebilirsiniz. Özel tasarımlar, ince ve önemli detaylar sayesinde aradığınız oto koltuğu ve yükseltici ürünleri Welcome Baby sayesinde bulacağınıza çok eminiz.

45 yılı aşkın Renolux uzmanlığı Welcome Baby Distribütörlüğü ile Türkiye'de!

Fransız endüstriyel aile şirketi olan Renolux olarak, 45 yılı aşkın deneyimimiz, konfor, güvenlik ve kaliteyi garanti eden çocuk bakım ürünleri tasarlamamıza ve üretmemize olanak tanıyor. Beklentilerinizin her biri için mutlaka bir Renolux ürünü vardır, çünkü teknolojik yeniliklerimize ve tasarımlarımıza ilham verenler çocuklar ve ebeveynlerdir.

Softness® teknolojisi hakkında detaylı bilgi ve doğru ürün seçimi yapmanızda size yardımcı olmak Welcome Baby müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Renolux markalı oto koltukları ve yükseltici oto koltuklarımız hakkında web sitemizden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Renolux ürünlerini deneyimlemek için Welcome Baby mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

RENOLUX x WELCOME BABY

Renolux ürünlerini Welcome Baby web sitemiz üzerinden hızlıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Edit Template