Renolux Türkiye

Renolux Garantileri

Renolux Garantileri

Alışverişlerinizi de güvence altına alıyoruz!

24 Ay Garanti

Eğer satın alımından sonraki 24 ay içerisinde ürün uygunluk kusuru veya arızalanma gösterirse ve bu normal kullanım koşulları içinde gerçekleşmişse, şunları yapmayı taahhüt ederiz:

Kendiniz Tarafından Değiştirilebilen Kusurlu Parça(Lar) Gönderme

(Müşteri Hizmetlerimiz İle İletişime Geçin: info@renoluxturkiye.com)

Ürünü Tamir Etme

Veya Son Çare Olarak, Ürünü Tamamen Eşdeğer Ya Da Daha Yüksek Değerde Benzer Ya Da Aynı Bir Ürünle Değiştirme

Bu Garantiler Aşağıdaki İstisnalar Hariç Uygulanmaktadır:

1-) Tanınmış bir satıcıdan tarihli bir satın alma kanıtı sunmama (fatura veya kasa fişi).

2-) Talimatlardaki amaca ve kullanıma uygun olmayan kullanım.

3-) Talimatnameye uygun olmayan kurulum veya montaj.

4-) Yetkili olmayan bir kişi tarafından yapılan ve servislerimizin kontrolü dışında yapılan onarımlar (düzenleyici ve yasal nedenlerle).

5-) Ürünün bakım eksikliği.

6-) Ürünün ani bir çarpma ve/veya ürünün yanlış kullanımından kaynaklanan hasarı.

Garanti, 24 ay süresince geçerli, devredilemez (yalnızca ilk alıcı tek yararlanıcıdır) ve ürünün müşteri tarafından edinilme tarihinden itibaren başlar.

Onarım durumunda, garanti yalnızca ürünün kullanılamaz olduğu süre boyunca uzatılır. Renolux, gerekli onarımları makul bir süre içinde yapmayı taahhüt eder. Bu garanti, yürürlükteki mevzuata uygundur (Tüketici Kanunu maddeleri L211-4 ile L211-14. R. 211-1 ile 211-5 / 25 Mayıs 1999 tarihli Genel Ürün Yönergesi 1999/44/EC; Medeni Kanun maddeleri 1641 ile 1649).

Kusurlar durumunda ne yapılmalı?

Eğer problemler veya kusurlar ortaya çıkarsa, lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun: info@renoluxturkiye.com Garantinin uygulanmasından yararlanabilmek için nihai müşterinin, satın alımını doğrulayan bir kasa fişi veya fatura kopyası sunması gerekir. Yedek parça talebi, onarım ve/veya ürün değişimi, yalnızca yazılı olarak ve SATIN ALMA KANITININ KOPYASI İLE birlikte mağaza tarafından yapılmalıdır. Alınacak önlemler, kusur veya hasar görmüş parça konusunda şüphe durumunda, müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin: info@renoluxturkiye.com

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Bizimle İletişime Geçin.

45 yılı aşkın Renolux uzmanlığı Welcome Baby Distribütörlüğü ile Türkiye'de!

Fransız endüstriyel aile şirketi olan Renolux olarak, 45 yılı aşkın deneyimimiz, konfor, güvenlik ve kaliteyi garanti eden çocuk bakım ürünleri tasarlamamıza ve üretmemize olanak tanıyor. Beklentilerinizin her biri için mutlaka bir Renolux ürünü vardır, çünkü teknolojik yeniliklerimize ve tasarımlarımıza ilham verenler çocuklar ve ebeveynlerdir.

Softness® teknolojisi hakkında detaylı bilgi ve doğru ürün seçimi yapmanızda size yardımcı olmak Welcome Baby müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Renolux markalı oto koltukları ve yükseltici oto koltuklarımız hakkında web sitemizden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Renolux ürünlerini deneyimlemek için Welcome Baby mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

RENOLUX x WELCOME BABY

Renolux ürünlerini Welcome Baby web sitemiz üzerinden hızlıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Edit Template