Renolux Türkiye

< Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic Z Sunrise Ürünlerini Keşfet

Renolux Türkiye

Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic Z So Chic

Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic Z So Chic

Özel Sophie la girafe lisansı kapsamında, doğumdan itibaren bebek ekipmanlarına sahip 2 konumlu Renolux seyahat karyolası ve park yatak çok konforlu! Cepli çıkarılabilir alt değiştirme matı ile bebeğinizin altını kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic Z So Chic  tüm detayları ile dikkat çekiyor! 

Sophie La Girafe Optic Z So Chic Park Yatak Oyun Parkının Özel Detayları

Tekerlek Özelliği: Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic  So Chic Oyun Parkı Optic Z ürününde bulunan tekerlekler sayesinde oyun parkı beşiğini dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Kitlenebilir tekerlekler ile oyun parkı yatağını daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Çıkartılabilir Oyuncak Barı: 3 Sophie la girafe yumuşak oyuncaklı çıkarılabilir oyuncak barı bulunur.

Yalıtımlı Kumaşlı Alt Açma Ünitesi: Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic Z So Chic ürününde bulunan alt açma ünitesi yalıtımlı kumaş ile tasarlandığı için bebekleriniz üşümeyecektir.

İlave Ara Kart Özelliği: Farklı yaşlarda kullanım için ilave ara katı kolayca çıkartıp tekrar takabilirsiniz.

Fermuarlı Kapı: Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic Z So Chic Fermuarlı kapı (Oyun Modu) özelliği sayesinde oyun parkı şeklinde kullandığınız Optic Z Sunrise ürününe bebekleriniz kolay bir şekilde girip çıkabilir. 

2 Uyku Seviyesi: 2 uyku seviyesi sayesinde bebeğiniz hem ara kat üzerinde hem de ara katsız şekilde uyuyabilir. (Park yatağın içerisine 60X120 Cm boyutlarında iç yatak eklenebilir.)

Doğumdan 15 kg’a kadar (yaklaşık 3 yaş). kullanılabilir. 

  • Her iki tarafta büyük ağ bulunur.
  • Gündüzleri eğlenceli bir erişim için fermuarlı kapı (oyun parkı modu) bulunur.
  • Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic Z So Chic Sunrise ürününde 3 Sophie la girafe yumuşak oyuncaklı çıkarılabilir oyuncak barı bulunur.
  • Hızlı ve kolay katlama özelliği bulunur.
  • 2 tekerlek ve taşıma çantası bulunur.
  • Park yatağın içerisine 60X120 Cm boyutlarında iç yatak eklenebilir.
  • Alt açma yalıtımlı kumaş ile tasarlandığı için bebekleriniz üşümeyecektir. 
  • Özel Sophie la girafe beşik lisansı kapsamında, doğumdan itibaren bebek ekipmanlarına sahip 2 konumlu seyahat karyolası.
  • Ağırlık : 13 kg’dır.
  • Renolux Sophie La Girafe Park Yatak Oyun Parkı Optic Z So Chic Boyut : Yükselik: 82 cm x Derinlik: 69 cm x Genişlik: 127 cm’dir.

45 yılı aşkın Renolux uzmanlığı Welcome Baby Distribütörlüğü ile Türkiye'de!

Fransız endüstriyel aile şirketi olan Renolux olarak, 45 yılı aşkın deneyimimiz, konfor, güvenlik ve kaliteyi garanti eden çocuk bakım ürünleri tasarlamamıza ve üretmemize olanak tanıyor. Beklentilerinizin her biri için mutlaka bir Renolux ürünü vardır, çünkü teknolojik yeniliklerimize ve tasarımlarımıza ilham verenler çocuklar ve ebeveynlerdir.

Softness® teknolojisi hakkında detaylı bilgi ve doğru ürün seçimi yapmanızda size yardımcı olmak Welcome Baby müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Renolux markalı oto koltukları ve yükseltici oto koltuklarımız hakkında web sitemizden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Renolux ürünlerini deneyimlemek için Welcome Baby mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

RENOLUX x WELCOME BABY

Renolux ürünlerini Welcome Baby web sitemiz üzerinden hızlıca inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Edit Template